Transport


Oferujemy Państwu profesjonalny transport medyczny  na terenie Łodzi, województwa łódzkiego, Polski i za granicą.  

Zapewniamy komfortowy i bezpieczny transport osób chorych i niepełnosprawnych w pełni wyposażonymi, klimatyzowanymi karetkami spełniającymi  standardy normy europejskiej / międzynarodowe standardy normy PN-EN 1789 dla karetek transportu sanitarnego typu T, karetek transportu podstawowego typu P. Każda karetka posiada pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łodzi.
Transport medyczny wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów.
  • Usługa zawsze obejmuje wniesienie / zniesienie pacjenta w pozycji odpowiednio dobranej z uwzględnieniem wygody i bezpieczeństwa osoby transportowanej.
  • Pacjent może zabrać ze sobą bagaż podręczny, zabierzemy również składany wózek inwalidzki.
  • Na wyposażeniu każdej karetki jest instalacja tlenowa.
  • W szczególnych przypadkach na życzenie pacjenta karetka może zostać doposażona w butlę transportową (dla pacjentów tlenozależnych) oraz w materac próżniowy.
  • Z pacjentem  w transporcie może jechać osoba towarzysząca, choć nie jest to konieczne – zespół transportujący pacjenta profesjonalnie zastąpi opiekunów. Z naszym transportem nie czekają Państwo w kolejce w przychodni. Pacjent zawsze jest przyjmowany poza kolejnością – zespół transportu medycznego ma pierwszeństwo przed innymi pacjentami w przychodniach specjalistycznych i na badaniach. Nasi pracownicy są w stanie wesprzeć lub całkowicie zastąpić opiekuna pacjenta –  pomogą w przyśpieszeniu formalności, dopilnują wystawienia przez lekarza recept, skierowań, zleceń, uzgodnią termin kolejnej wizyty.