Transport covidowy


Oferujemy państwu transport covidowy na terenie Łodzi i okolic. Jeżeli ty lub twoi bliscy mają nasilające się objawy duszności, jeżeli potrzebujesz transportu ze szpitala do szpitala w stanie zakażenia koronawirusem to zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Transport covidowy w Łodzi i innych dużych miastach jest dziś prawdziwym wyzwaniem. Może okresowo brakować karetek lub obsługi. Dlatego mamy nadzieję, że będziemy się mogli przyczynić do polepszenia sytuacji. Jesteśmy zespołem profesjonalnych przewoźników medycznych. Doświadczenie z przewozem w zwykłym czasie nauczyło nas jak postępować z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. W przypadku zakażonych koronawirusem stosujemy dodatkowe środki bezpieczeństwa. Staramy się jednak, żeby nie miało to wpływu na jakość usług. Osoby, które przewozimy są często w złym stanie, potrzebują szybkiej i fachowej opieki. Dbamy o to, żeby każdy został dowieziony na czas do szpitala.

Oferujemy też transport covidowy między szpitalami w Łodzi i okolicach. Jeżeli osoba chora potrzebuje przejechać do innej placówki, w celu rozpoczęcia specjalistycznego leczenia, na badania lub zabieg, to chętnie zrealizujemy taki przewóz. Zwykle procedura wygląda tak, że pacjent jedzie do najbliższej placówki na badania, następnie do placówki specjalistycznej na leczenie. We wszystkich przypadkach jesteśmy do dyspozycji chorych potrzebujących takiego transportu.

Przewożenie chorych to nasze powołanie, ale i praca. Wiemy jednak, że nie każdy znajduje się w łatwej sytuacji finansowej. Proponujemy indywidualne ustalenie ceny przewozu podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem naszej firmy. Oferta jest skierowana nie tylko do pacjentów chorych na koronawirusa, ale do wszystkich naszych klientów.