Przewozy covidowe


Osoba zarażona koronawirusem powinna być izolowana, dlatego przewozy covidowe, jakie proponujemy na terenie Łodzi są dobrym wyjściem w tej sytuacji. Mamy długoletnie doświadczenie w przewozie osób chorych i niepełnosprawnych. W ciągu ostatnich miesięcy dostosowaliśmy swoją ofertę do warunków epidemii.

Jednym z ważnych czynników, często decydujących o rokowaniach pacjenta jest szybkość działania. Przewozy covidowe na terenie Łodzi, odpowiednio przygotowanym pojazdem, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, pozwalają na czas udzielić pomocy choremu.

W czasach epidemii niezwykle ważne jest zrozumienie jak postępować z chorym, żeby nie rozsiewać choroby. Jedną z naszych zasad jest bezpieczeństwo, ale nie kosztem pacjenta. Chory pasażer otrzyma niezbędną pomoc zanim dotrze do szpitala. Dzięki przygotowaniu medycznemu jesteśmy w stanie zapewnić wygodną podróż zarażonym, nie nadwyrężając ich sił. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość przewozów covidowych dotyczy osób, które są zmuszone dostać się do któregoś ze szpitali w Łodzi. Oznacza to, że osoby te mogą mieć bardziej nasilone objawy wywołane przez koronawirusa niż przeciętny chory. Wymagają szczególnej uwagi i szybkiego działania.

Zaletą profesjonalnych przewozów osób zarażonych jest więc wygodne i bezpieczne dostarczenie chorego do szpitala. To dużo więcej niż może wam zapewnić jakikolwiek niewykwalifikowany przewoźnik. Poruszamy się też po mieście dużo szybciej, dzięki pierwszeństwu na drogach.

Pracując w branży medycznej, zwłaszcza w czasach kryzysu pandemii wiemy, że nie każdy jest w najlepszej sytuacji ekonomicznej. Staramy się żeby nasza praca była przede wszystkim pomocą. Ceny przewozu ustalamy indywidualnie z klientami. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.